Як розповіла директорка Золотоніського міського територіального центру соціальної допомоги Людмила Неліна, їхня установа розширює коло послуг, пише Черкаський край.

Крім тих пацієнтів, яким надають безплатні послуги згідно з їхнім статусом, у тому числі й забезпечення гарячим харчуванням, усе зробили для того, щоб уже з початку листопада доставляти гарячі обіди всім охочим на платній основі. Пройшли необхідні перевірки й одержали дозволи у підрозділі Держпродслужби, узгодили перелік страв, закупили п’ять комплектів харчових боксів. Гарячий обід коштуватиме 13,60 гривні, а разом з доставкою — 30-35, що цілком доступно як для малозабезпечених клієнтів, зручно й смачно.

Центр також розширив асортимент прокату пристосувань та підручних засобів для візочників. Крім тих, кому ці засоби надають безкоштовно, платний прокат візочка обійдеться у 100 гривень на місяць, милиць — 35.

На останній сесії міської ради депутати одностайно підтримали рішення про кошти на придбання ще одного автомобіля для терцентру.

Від admin

Коментарі закриті.