П’ять наземних пожежних гідрантів встановили у Черкасах. Це стало можливим завдяки перемозі у програмі «Громадський бюджет» у 2018 році. Ініціатором стала пожежна служба порятунку міста Черкас. Нині гідранти під’єднали до водопровідної мережі міста. Біля них триває упорядкування території. Про це інформує UA: Черкаси.

Головний інженер комунального підприємства «Черкасиводоканал» розповів про роботу наземних пожежних гідрантів, які встановлювали по бульвару Шевченка у Черкасах.

«Вони будуть встановлені на центральній частині міста, на бульварній частині, починаючи від вулиці Пушкіна до вулиці Митницької».

Вартість проекту – 653 тисячі гривень. Розпорядником коштів став Черкасиводоканал, розповідає Олександр Гончаренко.

«За цим проектом були передбачені гідранти фірми «Харвел». Це якісний німецький виробник. Кожен гідрант виконаний з якісних матеріалів, мають надійну арматуру».

Раніше пожежні гідранти були підземні. Пожежникам доводилося залазити до люку, аби під’єднати воду під час пожежі. На це доводилося витрачати час.

Аби у Черкасах встановили пожежні гідранти проголосувало 1214 містян, розповідає Олексій Дубовий, заспупник начальника управління інформаційної політики Черкаської міськради.

«Загальний бюджет гідрантів складає 700 тисяч гривень, наразі відбувається безпосередньо виконання і до кінця поточного місяця планується фактичне завершення цього проекту».

https://youtu.be/-scBkYvGfE0

Від admin

Коментарі закриті.