Черкаське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України у діях Канівського комунального підприємства теплових мереж виявило ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції, пише Економіка сьогодення.   

Як встановило Відділення, Канівським комунальним підприємством теплових мереж було включено до договорів купівлі-продажу (постачання) теплової енергії пункт, яким передбачено розмір штрафу, що не відповідає чинному законодавству.

Такі дії підприємства містили ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції та могли призвести до ущемлення інтересів споживачів.

У зв’язку з цим, адміністративною колегією територіального відділення Канівському комунальному підприємству теплових мереж було надано обов’язкові для розгляду рекомендації.

На виконання рекомендацій адміністративної колегії обласного територіального відділення Канівським комунальним підприємством теплових мереж приведено укладені договори купівлі-продажу (постачання) теплової енергії у відповідність до чинного законодавства.

Від admin

Коментарі закриті.