Сьогодні міський голова Анатолій Бондаренко спільно з новообраним головою обласною ради Анатолієм Підгорним  відвідали ПАТ «Азот», де поспілкувались з керівництвом та трудовим колективом  найбільшого у Черкасах підприємства хімічної галузі.

Про це Економіка сьогодення дізналася у пресслужбі Черкаської міської ради.

У своєму вітальному слові міський голова подякував усім присутнім працівникам заводу за професійну, самовіддану та наполегливу працю:

– ПАТ «Азот» – флагман хімічної галузі нашого міста, найбільший платник податків, підприємство, яке забезпечує роботою тисячі родин жителів міста та прилеглих районів. Вдячний керівництву заводу, трудовому колективу, що навіть у нелегкі періоди кризи вистояли, зберегли виробництво і фахові кадри. Адже можна розбудовувати місто, споруджувати нові інфраструктурні об’єкти, але без роботи і створення нових робочих місць не буде  подальшої перспективи. Переконаний, що сильні успішні підприємства, економічно прибуткове виробництво є запорукою розвитку міста, – відзначив Анатолій Бондаренко.

Також міський голова вручив почесні відзнаки кращим працівникам заводу. Зокрема, за багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у розвиток хімічної промисловості міста, високу професійну майстерність:

Нагороджено медаллю «За сумлінну працю»  Бурлаку Олега Володимировича, начальника технічного відділу управління ПАТ «Азот» (стаж роботи на підприємстві 16 років) та  Шендера Володимира Тимофійовича, заступника технічного директора з виробництва Публічного акціонерного товариства «Азот» (стаж роботи на підприємстві – 31 рік).

За багаторічну сумлінну працю, відповідальність і професійну майстерність, активну участь в атестації робочих місць, розробку та впровадження технічних рішень, планів організаційно-технічних заходів, направлених на безпечну і стабільну роботу цеху, підготовку молодих спеціалістів та робітників, а також із нагоди святкування 733-ї річниці Дня міста Черкаси відзначено подякою міського голови Островерхого Віталія Володимировича, начальника цеху очищення промислових та стічних вод Публічного акціонерного товариства «АЗОТ».

Від admin

Коментарі закриті.