Відповідні рішення ухвалив виконавчий комітет Черкаської міської ради. Примусово знесуть кіоски, у яких відсутні дозвільні документи,  за адресами: вул. Добровольського, 15, вул. Гетьмана Сагайдачного, 231 та 225, бульв. Шевченка між будинками 409 та 411, вул. Чигиринська, 42, а також – по вул. Надпільна, 340.

Про це інформує пресслужба Черкаської міської ради.

Керівник управління інспектування Черкаської міської  ради Станіслав Коломієць розповів, що за півтора тижні його робити на посаді в місті вже демонтовано 10 незаконних кіосків і 5 біл-бордів. На часі – демонтаж ще 4 тимчасових споруд без дозвільних документів та 7 біл-бордів.

За його словами, це об’єкти, по яким вже ухвалені рішення виконкому щодо примусового знесення.

Загалом  на сьогодні в місті налічується близько 300 таких нелегально встановлених кіосків та біл-бордів, на демонтаж яких вже готуються документи на виконком.

Якщо до цього моменту їх власники не оформлять дозвільні документи чи не приберуть самостійно, то міська влада це зробить у примусовому режимі, – наголошує Станіслав  Анатолійович. – Всі ми живемо у правовій державі, тож норм Закону мають дотримуватись і представники бізнесу, які здійснюють на території Черкас комерційну діяльність.

Від admin

Коментарі закриті.