Відділення “Шосте смілянське”, що було розташоване по вул.Т.Шевченка, 11/12, широко відоме всім смілянам. Невеличке відділення було завжди заповнене клієнтами, які часто нарікали на задуху та черги. У ПриватБанку завжди прислуховуються до думок своїх клієнтів та ідуть їм назустріч, тому відтепер відділення “Шосте Смілянське” зустрічає клієнтів просторим, світлим, зручним приміщенням, що є вдвічі більшим, ніж минуле. Нова адреса відділення – вул. Т.Шевченка, 11 А.

“Передислокація цього відділення надала змогу не тільки розширити його площу, а й додати зручності в обслуговуванні клієнтів, що мають індивідуальні потреби, – розповідає керівник напрямку Розвитку регіональних підрозділів Черкаської філії ПриватБанку Сергій Литвин. – Встановлене у відділенні індивідуальне касове вікно забезпечує обсуговування клієнтів з депозитними вкладами в індивідуальному приміщенні без черг та сторонніх очей”.

У відділенні ПриватБанку можна оформити безкоштовно універсальну, пенсійну карти та карту для виплат лише за 15 хвилин. Клієнти ПриватБанку можуть отримувати пенсію та зарплату без черг і затримок у зручний час у всіх відділеннях і банкоматах ПриватБанку, а також у банкоматах інших банків України без додаткових комісій.

“Нове відділення надає клієнтам широкий спектр банківських продуктів і послуг. Тут можна сплатити будь-який рахунок, відправити грошовий переказ або поповнити депозит. Своїм головним завданням фахівці вважають оперативне і точне задоволення потреб клієнта» , – говорить керівник відділення “Шосте смілянське” Мельничук Ольга.

Окрім стандартних банківських послуг ПриватБанк пропонує продаж  залізнодорожних квитків, які можна купувати як заздалегідь, так і в день відправлення. ПриватБанк надає послугу “Регулярні платежі”, яка дозволяє клієнтам здійснювати автоматично різноманітні платежі: оплату комунальних послуг, поповнення мобільного телефону, погашення кредитів будь-яких банків та інші.

Працівники відділення радо проконсультують своїх клієнтів відносно будь-якого сервісу чи послуги, що пропонується у банку та нададуть якісну, змістовну консультацію, інформує PR-менеджер ПриватБанку Черкаського та Вінницького регіонів Наталія Макаренко.

Від admin

Коментарі закриті.