Звенигородською місцевою прокуратурою у ході представницької діяльності виявлено факт порушення інтересів держави в особі Звенигородської міської ради, якою недоотримано близько 130 тис грн за користування земельною ділянкою комунальної власності.

Будучи з 2007 року власником нерухомого майна (літнього кінотеатру у м.Звенигородка), громадянин знехтував законодавчо встановленим обов’язком укласти договір оренди земельної ділянки, на якій воно розташовано, та сплачувати орендну плату за землю.

З огляду на вказане, прокурор звернувся за стягненням належних місцевому бюджету коштів, безпідставно збережених відповідачем, до Лисянського районного суду, яким у задоволенні позовних вимог відмовлено через відсутність виключних підстав для представництва прокурором інтересів держави у спірних правовідносинах.

Прокуратурою області рішення Лисянського районного суду оскаржено в апеляційному порядку та доведено правову позицію на захист державних інтересів Черкаському апеляційному суду, яким позов Звенигородської місцевої прокуратури задоволено, стягнуто з відповідача кошти на користь Звенигородської міської ради та сплачений судовий збір – на користь прокуратури.

Про це інформує прес-служба прокуратури Черкаської області.

Від admin

Коментарі закриті.