Сьогодні під час оперативної ранкової наради міський голова Черкас Анатолій Бондаренко доручив департаменту житлово-комунального комплексу тримати під контролем старт опалювального сезону в місті, щоденно моніторити ситуацію та оперативно реагувати на проблеми, що виникають по ходу підключення будинків до тепла.

Про це Економіка сьогодення дізналася у пресслужбі міської ради.

На сьогодні всі будинки мали бути з теплом, оскільки місто до зими готове. Однак, за словами тепловиків, станом на понеділок опалення є лише в половині через те, що не всі мешканці вчасно дають доступ до місць підключення будинків до тепла.

“Опалення у житлових будинках міста повинно було з’явитися 25 жовтня. Я розумію, що можуть виникати перешкоди, які не залежать від роботи комунальників, але як міський голова наголошую – наша задача, як влади, вирішити будь-які проблеми, які створюють незручності людям. Тому даю доручення сьогодні ж заступнику міського голови Людмилі Бордунос провести оперативну нараду за участі департаменту житлово-комунального комплексу, комунальників, які відповідають за опалення, та «Нової Якості», щоб вирішити це питання. Люди мають бути з теплом”, – наголосив Анатолій Бондаренко

Від admin

Коментарі закриті.