Зоя Костенко сама за фахом товарознавець і тривалий час працювала в торгівлі. Але нещодавно вирішила кардинально змінити свою професію і стати перукаркою.

«Раніше мені подобалося працювати в торгівлі. Але з часом я вирішила, що потрібно зростати і саморозвиватися, тому виявила бажання опанувати інший фах. Ще у шкільні роки мені подобалося перукарське мистецтво, полюбляла робити знайомим зачіски. Я помітила, що в мене є розуміння того, як можна попрацювати над образом людини. Мені подобається переглядати на сторінках журналів стильні варіанти різноманітних зачісок. Мрію, щоб і мої роботи потрапили на глянець», – розповіла Зоя Костенко.

Жінка звернулася за реалізацією своєї мрії до служби зайнятості. Фахівці запропонували Зої пройти безкоштовно професійне навчання на базі Черкаського вищого професійного училище легкої промисловості.

«Навчальний процес мені подобається. Цікаві лекції і багато практики. Усі викладачі високої кваліфікації, завжди готові надати поради та консультації», – ділиться враженнями Зоя.

Після успішного завершення учбового процесу жінка гарантовано отримає роботу, інформують у Смілянському міськрайонному центрі зайнятості.

Від admin

Коментарі закриті.