За підсумками січня–вересня 2019 р. індекс промислової продукції в області порівняно з січнем–вереснем 2018 р. становив 101,3%, повідомляє Головне управління статистики у Черкаській області.

Зростання виробництва відбулося серед таких видів промислової діяльності як виробництво основних фармацевтичних продуктів та фармацевтичних препаратів – на 17,8%, виробництво хімічних речовин і хімічної продукції – на 17,5%, текстильне виробництво, виробництво одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів – на 14,7%, виготовлення виробів з деревини, виробництво паперу та поліграфічна діяльність – на 6,3%, виробництво харчових продуктів, напоїв – на 1,5%.

Водночас спостерігався спад обсягів на підприємствах металургійного виробництва, виробництва готових металевих виробів, крім машин і устатковання – на 11,4%, виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції – на 9,4%, добувної промисловості та розроблення кар’єрів – на 5,5%,  постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – на 4%.

Від admin

Коментарі закриті.