22 жовтня  у Будинку Уряду відбулася зустріч членів Правління АМУ  з Прем’єр-міністром України Олексієм Гончаруком. Зустріч організована за ініціативи Правління АМУ з метою обговорення найактуальніших питань у сфері діяльності та розвитку місцевого самоврядування.

На заході Правління АМУ представляли 35 голів громад з усіх областей. Черкащину представляли: Анатолій Бондаренко, Черкаський міський голова, член правління Асоціації міст України та Володимир Тірон, Кам’янський міський голова, член правління Асоціації міст України.

 За пропозиціями Правління АМУ на обговорення під час зустрічі з Главою Уряду винесено такі питання:

► Про реформу місцевого самоврядування та територіальної організації влади.

► Про фінансування делегованих повноважень.

► Про скорочення дохідної частини місцевих бюджетів.

► Про перекладання додаткових видатків та повноважень без компенсаторів.

► Про підготовку до опалювального сезону 2019/2020.

«За результатами спільного засідання було досягнуто компромісу та домовлено про продовження практики спільних засідань Уряду та Асоціації міст України. Так, за підсумками обговорення піднятих питань під час зустрічі Правління АМУ з Прем’єр-міністром України  спільна робоча група Асоціації міст України та Уряду протягом тижня напрацює детальні пропозиції щодо шляхів розв’язання проблем громад. Відповідні напрацювання будуть направлені профільним Міністерствам та комітетам для врахування їх під час другого читання ЗУ «Про державний бюджет на 2020 рік», – повідомив Камʹянський міський голова Володимир Тірон.

Від admin

Коментарі закриті.