Щороку, напередодні опалювального сезону, роботодавці потребують кваліфікованих операторів та машиністів (кочегарів) котелень. Цього року роботодавці Монастирищини звернулися за допомогою до районної філії обласного центру зайнятості,оскільки перевагу надають саме тим працівникам, які нещодавно опанували цю професію, а отже володіють сучасними знаннями, мають відповідну кваліфікацію та отримали допуск до виконання робіт з підвищеною небезпекою.

На сьогодні 12 операторів та 10 кочегарів котелень, які перебували на обліку у районній філії, пройшли відповідне навчання за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття, і готові вже приступили до роботи. Вони обслуговуватимуть котельні у лікарнях, школах, дитячих садках, сільських, селищних радах та інших установах.

За короткий термін безробітні безкоштовно підвищили свою кваліфікацію, здобули та відновили необхідні навики роботи, аби на період опалювального сезону отримати гарантоване робоче місце, а у домівках тепло.

Про це повідомили у Монастирищенській районній філії обласного центру зайнятості.

Від admin

Коментарі закриті.