У “екосистемі” публічних фінансів з’явиться новий інструмент “Е-контракт”, який інтегрує і автоматизує процеси трьох державних сегментів: Державної казначейської служби, Міністерства фінансів України, Міністерства економічного розвитку та торгівлі (Prozorro), – повідомляють у пресслужбі мінфіну.

Проєкт впроваджується задля переведення в електронну форму всих видів контрактів.
“Нововведення автоматично дозволить скороти витрати часу персоналу, уникнути помилок, і позбутися певних махінацій”, – зазначає заступник міністра економіки Павло Кухта.

До того ж, “Е-контракт” допоможе при процедурах укладання договорів на етапах від ініціації до звітів. Це сприятиме прийняттю ефективних рішень, завдяки аналізу даних та контролю використання публічних коштів.

“У 2015 ми запустили перший портал – “Spending”. Він дозволив бачити фактично в реальному часі інформацію про те, куди і скільки коштів за контрактом перерахувала Державна казначейська служба. Потім ми відкрили дані державного та місцевих бюджетів, інформацію про проекти, які фінансуються міжнародними фінансовими організаціями” – зазначила міністерка фінансів Оксана Макарова.

Слід зауважити, що нині в системі держзакупівель Prozorro левова доля інформації по договорам між учасниками процесу, лишається у непридатному для аналізу форматі.
“Сьогодні ми даємо старт проекту, який покладе цьому край. І у нас з’явиться “Е-контракт”, який повністю переведе всі договори, що укладаються на  Prozorro  і, які ми бачимо в Казначействі, в повноцінну електронну форму” – наголосила Макарова.

Від Author5

Коментарі закриті.