Міський голова обласного центру Анатолій Бондаренко вважає позитивною ідею об’єднання Черкас та Благодатного. Адже більшість жителів Благодатного працює, навчається, лікується та отримує різноманітні послуги у Черкасах, а близько 12 тисяч жителів обласного центру мають нерухомість у селі на протилежному березі Дніпра.

«На мою думку, це об’єднання принесе користь обом населеним пунктам. Це дасть можливість розвиватися і Черкасам, і Благодатному, оскільки у кожного є свої плюси, яких бракує іншому. Адже Благодатне насправді – чимале село, яке за площею не набагато менше за Черкаси, просто розкидане.

Нещодавно я особисто зустрічався з жителями цього населеного пункту, щоб дізнатися їхню думку щодо можливого об’єднання. Більшість вбачає лише позитив у тому, щоб створити спільну громаду. Тому зараз чекаємо на результати анкетування, щоб мати на руках реальний зріз суспільної думки. Що ж до жителів Черкас, то з ними теж обов’язково радитимемося. Та вже зараз багато черкасців висловлюють думку, що таке об’єднання дасть поштовх для розвитку екологічно чистих районів Черкас у Благодатному», – зауважив Анатолій Бондаренко під час інтерв’ю у студії «Вичерпно».
Щоправда самої громадської думки та позиції місцевої влади для вирішення цього питання замало. Адже, за словами міського голови Черкас, є ще й юридичні моменти, які можуть створити перешкоди для такого об’єднання. Зокрема, відсутність спільної межі між Черкасами та Благодатним. Та попри це Анатолій Бондаренко сподівається, що в разі, якщо дві громади знайдуть спільну мову, Кабінет Міністрів України піде їм назустріч.

Від admin

Коментарі закриті.