Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області під час планової ревізії фінансово-господарської діяльності Катеринопільської центральної районної лікарні за період з 01.01.2015 по 31.07.2019 виявили фінансових порушень на суму понад  941 тис. грн.

Зокрема, установлено недоотримання установою надходжень від проведених медичних оглядів через надання окремим юридичним особам вказаного виду послуг на безоплатній основі на загальну суму 391 тис. грн.

Лікарня закупила палива на суму понад 224 тис. грн без застосування визначених законодавством процедур закупівель.

Ревізією встановлено, що закладом не проведено індексацію балансової вартості житлового фонду за період з 01.01.2015 по 31.07.2019, що призвело до заниження в обліку вартості основних засобів на суму понад 175 тис. грн.

Табелювання відпрацьованого робочого часу зовнішнім сумісникам, тоді як вказані особи перебували на робочих місцях за основним місцем роботи, призвело до зайвого нарахування та виплати заробітної плати на суму понад 45 тис. грн.

Завдяки вжитим заходам на сьогодні відшкодовано втрат на суму понад 200 тис. грн.

За результатами контрольного заходу відносно 6 посадових осіб лікарні складено протоколи про адміністративні правопорушення, повідомляє пресслужба Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області.

Від admin

Коментарі закриті.