Днями на Монастирищині відбулася чергова презентація роботодавця. Цього разу клієнти районної філії Черкаського обласного центру зайнятості мали можливість  зустрітись з місцевою підприємницею Наталією Тіточкою, яка є власницею магазину стильного одягу «Fashion».

Жінка детально розповіла  про зайняття улюбленою справою, що приносить не тільки прибуток, а й задоволення, забезпечуючи високоякісним, комфортним одягом, що відповідає усім світовим стандартам та нормам. Під час проведення презентації, Наталія ознайомила учасників заходу з умовами праці, характером та режимом роботи, розміром заробітної плати, додатковими заохоченнями та соціальними гарантіями. Також наголосила на можливості стажування для безробітних з подальшим працевлаштуванням.

У заході взяли участь 14 безробітних, які перебувають на обліку в районній філії. У результаті зустрічі 2 особи зацікавилися можливістю стажування у підприємниці.

Директор філії Володимир Левадський впевнений, що: проведення спільних заходів фахівців служби зайнятості з безробітними та роботодавцями, сприяє ефективному та швидкому вирішенню питань, що стосуються зайнятості населення регіону.

Про це інФОРМУЮТЬ У Монастирищенській районній філії обласного центру зайнятості.

Від admin

Коментарі закриті.