Нові твердопаливні котли встановили у школі села Кримки, що входить до складу Шполянської ОТГ. Для цього з бюджету громади виділили понад 300 тис. грн. Про це Економіка сьогодення дізналася у пресслужбі Черкаської оласної ради.

Переобладнали систему опалення тут вперше з дня побудови приміщення, а це майже 60 років, інформують в об’єднаній територіальній громаді.

З приєднанням села Кримки до міської громади місцева влада активно почала вирішувати болюче питання — провести повну реконструкцію системи опалення з встановленням твердопаливних котлів в Кримківському НВК І-ІІ ступенів.

– Це єдине село Шполянського району, в якому сільська школа залишилась на пічному опаленні, – розповів міський голова Сергій Кравченко. – У приміщенні дуже часто стояв запах чадного газу, що неприпустимо для навчального закладу. Температурний режим не відповідав необхідним нормам. Тому, приймаючи на баланс об’єднаної громади цю школу, поставили собі за мету з часом замінити грубки на водяне опалення, залучивши до вирішення проблеми фахівців і спеціалістів.

Тепер шкільна котельна переобладнана, має два встановлених котли на твердому паливі «Kronos Unik-New35». У всіх класних кімнатах, коридорах, санвузлах, їдальні шкільного приміщення прокладені трубопроводи, встановлені сучасні батареї.

Як зазначив директор школи Анатолій Сторчак, пробний запуск нової системи опалення вже відбувся. Ще потрібно виконати ремонтні роботи у кабінетах, учительській і привести заклад освіти у належний косметичний стан.

Від admin

Коментарі закриті.