У місті Шполі та селі Лебедині Шполянської ОТГ продовжується поточний середній ремонт найпроблемніших ділянок місцевих вулиць. Роботи виконує ДП «Служба місцевих автомобільних доріг у Черкаській області» за рахунок державної субвенції місцевим бюджетам.

Про це Економіка сьогодення дізналася на сайті Шполянської ОТГ.

За два дні у Лебедині доасфальтують ІІ ділянку вулиці Декабристів (близько 450 м2). Визначена вартість робіт становить 850 тис. грн.

Паралельно з цим автомобільна служба веде підготовку трьох окремих частин вулиці Благовісної доасфальтування у Шполі.

Наразі  відбувається грейдерування вулиці Благовісної на виїзді на вулицю Дніпровську. Крім того, ця проблемна ділянка дороги потребує вирівнювання  із значним підсипання щебенево-піщаної суміші.

Також до укладки асфальту цієї ж вулиці підготували відрізки занедбаної дороги  біля Шполянського елеватора, магазину «Знахідка» (в районі заводу продтоварів).

Нагадаємо, що  депутати обласної ради від ВО «Черкащани» посприяли внесенню вулиць Шполянської міської ОТГ до переліку об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах, які фінансуватимуться за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у 2019 році наступні об’єкти:

  • вул. Декабристів, с. Лебедин
  • вул. Кушнова, с. Скотареве (відремонтовано, поточний дрібний ремонт)
  • вул. Садова, с. Кримки (відремонтовано, поточний дрібний ремонт)
  • вул. Суворова, м. Шпола (відремонтовано)
  • вул. Благовісна, м. Шпола

Технічну документацію на об’єкти ремонтування доріг виготовили за кошти міського бюджету громади на загальну суму — 331,5 тис. грн.

Від admin

Коментарі закриті.