Протягом січня-вересня 2019 року послугами Черкаської обласної служби зайнятості скористалися  39,7 тис.  безробітних, що на 2,5 тис. осіб менше, ніж у січні-вересні 2018 року.

Як інформують у відділі статистики та прогнозування Черкаського обласного центру зайнятості, майже 6,5 тис. роботодавців регіону поінформували центри зайнятості та філії Черкаської обласної служби зайнятості про наявність майже 33,4 тис. вакансій.

За сприяння обласної служби зайнятості отримали роботу  30,2 тис. осіб, в тому числі шляхом виплати допомоги по безробіттю одноразово для зайняття підприємницькою діяльністю – 38 осіб, з компенсацією роботодавцю єдиного соціального внеску – 390 осіб. Серед осіб, які отримали роботу у поточному році, 49,1%  в перші дні звернення до служби зайнятості.

Протягом  січня-вересня  2019 року для підвищення конкурентоспроможності на ринку праці понад 5,7 тис. безробітних проходили професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації. Навчання здійснювалось під конкретні замовлення роботодавців. Рівень працевлаштування безробітних після проходження професійного навчання по області становив 96,3%.

Впродовж  січня-вересня 2019 року у громадських та інших роботах тимчасового характеру брали участь  понад 7,9 тис. осіб.

Станом на 1 жовтня 2019 року в центрах зайнятості та філіях обласного центру зайнятості на обліку перебувало  12,9  тис. безробітних громадян, що на 7,9% менше, ніж на цю дату торік.

Від admin

Коментарі закриті.