В«Обласному соціальному центрі Матері та дитини», що у Каневі, четвертий місяць триває ремонт. 800 тисяч гривень на нього скерували цьогоріч із обласного бюджету – розповів Суспільному директор закладу Ярослав Перевіспа. За його словами, будівельні роботи мали завершити наприкінці літа.

Комунальний заклад «Центр матері та дитини» у розмістили у колишньому приватному будинку у 2010 році.

Нині у центрі перебуває дві мами і двоє дітей. Через будівельні роботи – каже Ярослав Перевіспа, нових мешканців брати не могли.

«На жаль, ми не могли брати нових клієнтів, враховуючи техніку безпеки, тому що облицювання стін будинку повністю розбиралося, адже кладка була не досить надійна, щоб не було травмонебезпечних моментів, ми клієнтів не брали».

Ремонт розпочали у травні цього року. Завершити його мали за три місяці – говорить Ярослав Перевіспа.

«Коли будівельники приїхали, подивилися на стіни і сказали, що вони не витримають новий дах, і коли вже розібрали перший ряд цегли, виявилася ще одна проблема – та інша кладка чорнова, вона складається із тирсоблоку, він був покладений на глину, за роки всохся, і кожен третій блок можна було просто вийняти руками».

Через це на півтора місяця завершення ремонту затрималося – додає директор центру. Говорить – нині тривають фасадні роботи. Залишилося зробити ще один фронтон.

Закінчити ремонт працівники закладу планують на початку жовтня.

Нагадаємо, канівський Центр матері та дитини – єдиний на Черкащині. Фінансується він з обласного бюджету.

 

Від admin

Коментарі закриті.