У Черкасах тривають капітальні ремонти доріг, тротуарів та соціально важливих об’єктів,  які не ремонтувалися десятиріччями. Міський голова Анатолій Бондаренко побував на площі 700-річчя, вулиці Чехова , бульварі Шевченка, де повним ходом тривають роботи, та поспілкувався з підрядниками.

Про Економіка сьогодення повідомили у пресслужбі Черкаської міської ради.

Площа 700- річчя не бачила реконструкції з того часу, як була побудована – нині тут триває капітальний ремонт покриття,  осучаснення фонтану, впорядкування зони торгівлі, оновлення пам’ятника Бояну, який є однією з візитівок Черкас.  Замовником   цих робіт є комунальне підприємство «Черкаські ринки».

У цьому ж мікрорайоні  капітально ремонтують вулицю Чехова (від Нижньої Горової до Гетьмана Сагайдачного) – вже здійснені роботи із фрезерування, покладено два шари асфальту та встановлено бордюри.  Раніше тут були впорядковані міжбудинкові проїзди.
Вже відзавтра капітальний ремонт розпочнеться на вулиці Бидгощській.

Серед об’єктів, які проінспектував міський голова – тротуари в центральній частині міста, зокрема, біля будівлі ЦНТІ.  Впродовж багатьох років їх стан викликав обурення мешканців. Для зручності пішоходів, в  тому числі і з вадами зору, тут кладуть тактильну плитку. За дорученням міського голови Анатолія Бондаренка таку плитку стелитимуть на всіх об’єктах, де проходять капремонти, адже створення простору без бар’єрів , доступного для людей з особливими потребами – один із пріоритетів діяльності влади.

Нагадаємо, цього року поточним ремонтом відремонтовано близько 200 тисяч метрів квадратних міських доріг, капітальним – близько 100 тисяч.

Як зазначив Анатолій Бондаренко, в планах міської влади на наступний рік –  максимально збільшити об’єми робіт та охопити ремонтом всі вулиці, які цього потребують.

 

Від admin

Коментарі закриті.