Днями в Золотоніській міськрайонній філії Черкаського обласного центру зайнятості відбулося засідання «круглого» столу за участю виробника продукції торгової марки «Смачне каченя»  СТОВ «Птахоплемзавод «Коробівський». Потужності виробництва розташовані в с. Кедина Гора на Золотоніщині, пише Економіка сьогодення.

Уже 15 років поспіль підприємство займається вирощуванням та забоєм качок, а також реалізацією м`ясної продукції. У зв’язку із збільшенням обсягів робіт, на сьогодні є актуальними доукомплектування вакансії оброблювачів птиці, птахівників, підсобних робітників та технолога з виробництва і переробки продукції тваринництва.

Під час спільного засідання, фахівці міськрайонної філії запропонували роботодавцю варіанти підбору необхідних працівників, наприклад, шляхом залучення безробітних громадян до участі в роботах тимчасового характеру, завдяки проведенню профдіагностичного обстеження кандидатів на відповідні посади та шляхом організації міні-ярмарок вакансій.

Інспектор відділу кадрів сільськогосподарського товариства Любов Строкань та головний економіст Алла Охріменко поінформували присутніх про умови праці, графік роботи,  рівень заробітної плати, систему преміювань та заохочень.

«Завдяки тісній співпраці з роботодавцями служба зайнятості допомогає громадянам знайти потрібного роботодавця і підходящу роботу, а роботодавцям – кваліфіковану робочу силу», – впевнена директорка філії Людмила Павліченко.

Після проведення інформаційної роботи щодо пошуку кандидатів, до місцевої служби зайнятості звернулися 4 пошукачі роботи, які виявили бажання працевлаштуватися на виробництві, інформують у Золотоніській міськрайонній філії ОЦЗ.

Від admin

Коментарі закриті.