На ранковій нараді міського голови директори профільних департаментів і комунальних підприємств прозвітували Анатолію Бондаренку про старт опалювального сезону в Черкасах. Про це повідомили у пресслужбі Черкаської міської ради.

Так, станом на сьогодні відповідно до рішення виконкому, опалення включили у всіх дошкільних навчальних закладах, окрім одного садочку, де нині тривають ремонтні роботи. Щодо шкіл міста, то, за словами директора КП «Черкаситеплокомуненерго» Павла Карася, ситуація ускладнилася через те, що не всі директори шкіл подали документи, необхідні для підключення опалення.

Розібратися з цією проблемою і вирішити її в найближчі строки міський голова доручив директору департаменту освіти та гуманітарної політики Сергію Воронову. Не краща ситуація, за словами Павла Карася, склалася з більшою частиною ОСББ, які не подали паспорти прив’язки і через це включити опалення в цих будинках на сьогодні не можливо.

“Міська влада всіляко підтримує і заохочує створення ОСББ в Черкасах. І ми неодноразово підкріплювали свою позицію фінансовою підтримкою об’єднань. Зокрема на останній сесії на співфінансування ОСББ було виділено 12 мільйонів гривень. Однак і з їхнього боку ми теж чекаємо дотримання норм чинного законодавства. Тому прошу департамент житлово-комунального комплексу підготувати зміни до програми співфінансування ОСББ і в першу чергу фінансувати ті об’єднання, які дотримуються всіх юридичних норм. Тому що рішення виконавчого комітету приймаються для того, щоб їх виконували, і люди вчасно отримали тепло у свої домівки”, – наголосив Анатолій Бондаренко.

Від admin

Коментарі закриті.