Після спілкування з мерами на засіданні Правління Асоціації міст України Міністр розвитку громад та територій Альона Бабак повідомила про початок відпрацювання системи створення «гарячої лінії» для посилення комунікацій Уряду з регіонами – Міністерство зможе отримувати звернення громад та оперативно відпрацювати їх. Про це повідомила Економіка сьогодення консультант з комунікацій Черкаського РВ АМУ Лариса Булка.

 Міністр підкреслила, що для ефективного завершення процесу формування спроможних громад, необхідно налагодити системну комунікацію. Адже зараз співпраця Міністерства розвитку громад та територій України з регіонами відбувається через обласні державні адміністрації та Асоціацію міст України. Під час засідання правління АМУ вона почула від мерів не тільки маленьких, а й великих міст, що їм бракує системної комунікації з Мінрегіоном щодо їх проблем. Тому планується відпрацьовувати систему створення «гарячої лінії» для комунікацій з регіонами для того, щоб Міністерство могло отримувати звернення в оперативному режимі та відпрацювати їх.

Започаткування нового інструменту взаємодії з місцевим самоврядуванням – «гарячої лінії» підтримують і керівники об”єднаних територіальних громад Черкащини.

“Взаємодія громад із урядом через “гарячу лінію” є дуже важлива, оскільки це сприятиме прискоренню вирішення їх проблем на місцях і розширенню співпраці з Міністерством розвитку громад та територій.  Через “гарячу лінію” міністерство зможе отримувати звернення громад та оперативно відпрацювати їх”, – коментує обіцяне нововведення міський голова Камʹянської міськоїОТГ Володимир Тірон.

У Черкаському РВ АМУ повідомили, що Асоціація міст вважає новий інструмент взаємодії з місцевим самоврядуванням «гаряча лінія» дуже важливим для місцевого самоврядування, оскільки він спрямований на прискорення вирішення проблем громад та розширення їх співпраці з владою.

Нагадаємо, 16 вересня у Києві відбулося чергове засідання Правління Асоціації міст України під головуванням Віталія Кличка, Голови АМУ, Київського міського голови та за участі голів громад-членів Правління, Виконавчого директора АМУ Олександра Слобожана, аналітиків АМУ.

Черкащину представляли міський голова Черкас, голова Черкаського регіонального відділення АМУ Анатолій Бондаренко  та Камʹянський міський голова, член правління АМУ Володимир Тірон.

Від admin

Коментарі закриті.