Черкаську область представили на найбільшому туристичному заході України осінньо-зимового періоду, інформуть в Департаменті регіонального розвитку Черкаської ОДА.

26-ий Міжнародний туристичний салон “Україна” – UITM 2019, який проходив 2 – 4 жовтня, дав змогу не лише презентувати туристичні локації та об’єкти регіону, ознайомитися з туристичними продуктами міжнародних і національних компаній, а й поглянути на промоцію туристичних дестинацій інших регіонів.

Департамент регіонального розвитку Черкаської ОДА, ГО «Туристичний рух Чигиринщини» та ГС «Асоціація гостинності Черкащини» презентували туристичну Черкащину на об’єднаному національному стенді “UKRAINE” від Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

Мінекономіки відібрало Черкаську область для участі у спільному стенді регіонів разом із м.Львів, м.Луцьк, м.Трускавець, Одеською, Тернопільською, Миколаївською, Харківською, Полтавською та Херсонською областями.

На виставці на загал представили також нову туристичну карту «Подорожуй Черкащиною ЗАРАЗ» українською та англійською мовами з нанесенням визначних туристичних об’єктів та локацій регіону, QR-кодів з посиланнями на Google-карти з закладами відпочинку та харчування, туристичними об’єктами та локаціями, а також інформацією про них та контакти.

Від admin

Коментарі закриті.