У селі Степанці Черкаського району завершують зведення нової амбулаторії. Нині тут працює одна лікарня, збудована 1975 року. За словами медичної сестри Олени Манзик, приміщення потребує капітального ремонту. Про це йдеться у сюжеті  UA:Черкаси.

За словами виконроба Руслана Сердюка над зведенням будинку працювало 19 працівників. Розпочали будівництво у квітні і до майбутньої лікувальної установи підведено воду та електрику.

«На даний момент будівництво Степанківської амбулаторії в стадії закінчення: зроблено десь на 90% основних робіт».

Сільський голова Степанківської громади Ігор Чикаленко говорить, що на нову амбулаторію спрямували кошти у розмірі 6 мільйонів гривень. Замовником є управлівння капітального будівництва ОДА.

«Був відбір тих сільських і селищних рад, де будуть амбулаторії, ми долучилися до цього відбору, виділили земельну ділянку, провели геодезію, розробили детальний план забудови і передбачили кошти для співфінансування даного проекту».

Сільський голова додає, що до нової амбулаторії запросять працювати ще одного сімейного лікаря. Працюватиме і старе приміщення: там планують залишити стоматкабінет та облашувати опорний поліцейський пункт.

Від admin

Коментарі закриті.