Черкаське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України у діях виконавчого комітету Золотоніської міської ради виявило ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції, пише Економіка сьогодення

Як встановило Відділення, виконавчим комітетом Золотоніської міської ради було укладено договір на надання послуг з вивезення побутових відходів у м.Золотоноша  з  КП «Міський водоканал» на строк, що не відповідає вимогам законодавства, та внаслідок чого своєчасно не було  проведено новий конкурс з визначення виконавця зазначених послуг.

Такі дії органу місцевого самоврядування містили ознаки вчинення порушення законодавства про захист економічної конкуренції та могли призвести до недопущення конкуренції на ринку послуг з вивезення побутових відходів.

У зв’язку з цим, адміністративною колегією територіального відділення виконавчому комітету Золотоніської міської ради було надано обов’язкові для розгляду рекомендації.

На виконання рекомендацій адміністративної колегії обласного територіального відділення виконавчим комітетом Золотоніської міської ради проведено конкурс з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів у м. Золотоноша та укладено договір з переможцем конкурсу у відповідності до чинного законодавства.

Від admin

Коментарі закриті.