Протягом січня-серпня 2019 року послуги обласної служби зайнятості отримували понад 2,3 тис. безробітних осіб з інвалідністю. Про це Економіка сьогодення повідомили у відділі статистики та прогнозування обласного центру зайнятості. 

Кількість осіб з інвалідністю, які були працевлаштовані за сприяння обласної служби зайнятості, становила 586 осіб.

Кількість осіб з інвалідністю, залучених до громадських та інших робіт тимчасового характеру становила 365 осіб.

З метою підвищення конкурентоспроможності на ринку праці осіб з інвалідністю, професійне навчання за направленням центрів зайнятості у січні-серпні 2019 року проходили  199 таких безробітних.

Профорієнтація є важливою умовою для професійного самовизначення осіб з інвалідністю. Спеціалісти з профорієнтації здійснюють консультування щодо вибору чи зміни професії, надають рекомендації щодо професійного вибору з урахуванням рекомендацій медико-соціальної експертизи, професійних інтересів, нахилів та здібностей. Профорієнтаційні послуги отримало 2305 безробітних осіб з інвалідністю.

Станом на 1 вересня 2019 року кількість безробітних осіб з інвалідністю зросла на 15,5%, у порівнянні із відповідною датою минулого року, та становила 1026 осіб. Кількість вакансій, на які могли бути працевлаштовані особи з інвалідністю (за інформацією роботодавців) зросла майже удвічі, у порівнянні із відповідною датою минулого року,  та становила 77 одиниць.

 

 

Від admin

Коментарі закриті.