Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області протягом січня ‒ серпня 2019 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на загальну суму  понад 48,0 млн грн.

Як поавдомила Економіка сьогодення пресслужба Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області, за результатами проведених заходів державного фінансового контролю, керівники місцевих органів влади та місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій прийняли 55 управлінських рішень. Об’єктами контролю впроваджено 77 пропозицій, надані їм за результатами державних фінансових аудитів.

Правоохоронним органам передано матеріали 23 контрольних заходів, за результатами яких розпочато 14 досудових розслідувань.

За результатами проведених заходів державного фінансового контролю пред’явлено 3 позови до суду щодо відшкодування винними особами втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 132,8 тис. грн.

До підприємств, установ та організацій, під час ревізій в яких виявлені порушення, у 15 випадках застосовано заходи впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами.

За допущені порушення складено 104 протоколи про адміністративні правопорушення, 43 особи притягнуто до дисциплінарної та матеріальної відповідальності, 3 посадові особи об’єктів контролю звільнено із займаних посад.

Від admin

Коментарі закриті.