ПриватБанк оголосив про виплату гарантованої винагороди в розмірі 50 000 грн за будь-яку інформацію, яка допоможе затримати злочинця, який намагався пограбувати відділення банку в м Сміла. про це Економіка сьогодення повідомила Наталія Макаренко, PR-менеджер ПриватБанку Черкаського та Вінницького регіонів.
За даними СБ банку, 20 вересня вранці невідомий молодий чоловік зайшов до відділення ПриватБанку в м Сміла і представившись співробітником компанії по обслуговуванню банківської техніки, спробував проникнути в приміщення касового вузла під приводом заміни техніки для перевірки автентичності купюр. Після відмови у вільному доступі до каси, грабіжник став погрожував касиру предметом, що нагадує зброю. Однак, спроба заволодіти грошима завершилася фіаско: касир встигла непомітно натиснути кнопку виклику охорони, що змусило грабіжника бігти.

Прибулим групі охоронної компанії і поліції, на жаль, затримати злочинця на “гарячому” не вдалося. За фактом спроби пограбування відділення банку ведеться слідство. Служба безпеки банку зазначає, що за будь-яку інформацію про особу злочинця, яка допоможе якнайшвидше розкрити злочин, буде виплачено винагороду в розмірі 50 000 гривень. Передати інформацію в банк можна за телефонами (067) 565-12-34, електронною поштою dezhurka@pbank.com.ua, а також будь-яким іншим зручним способом. Анонімність гарантується.

Від admin

Коментарі закриті.