З метою пошуку роботи до Чорнобаївської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості звернувся молодий чоловік Віталій Кириченко.

Як інформують у Чорнобаївській районній філії обласного центру зайнятості, закінчивши у 2007 році Українську медичну стоматологічну Академію, він отримав освіту за спеціальністю «стоматологія». Одразу після закінчення пішов працювати до Чорнобаївської центральної районної лікарні лікарем-стоматологом.

Віталій мріяв про власний стоматологічний кабінет. Він розумів, що попит на ці послуги завжди буде високим.

Реалізувати задумане чоловіку допомогли у службі зайнятості. Після участі  у семінарі «Як розпочати свій бізнес?» та проходження тестування на виявлення схильності до підприємництва, Віталій вирішив пройти навчання за програмою «Підприємництво та бізнес-планування».

Під час навчання майбутній підприємець мав можливість опанувати не тільки теоретичний блок дисциплін з економіки бізнесу, оподаткування, менеджменту і маркетингу, ознайомитись  з нормативно-правовою базою  в галузі реєстрації фізичних осіб-підприємців, а й набути практичних навичок з основ ведення бізнесу.

Успішно захистивши бізнес-план на тему: «Відкриття стоматологічного кабінету «Стоматолог і Я»», молодий чоловік нарешті здійснив свою мрію.

На цей час він забезпечує населення Чорнобаївського району високоякісними стоматологічними послугами за помірними цінами, а сам постійно дбає про підвищення кваліфікації та приваблює клієнтів розширенням асортименту послуг у своїй діяльності.

«Стоматологічні  послуги є різновидом медичних послуг, зорієнтованих на основне благо людини – здоров’я. У сільській місцевості приватні стоматологічні кабінети – взагалі рідкість, тому до мене часто звертаються люди із ближніх сіл. Надавати якісні послуги – мій обов’язок, як лікаря і людини», – переконаний колишній безробітний.

Від admin

Коментарі закриті.