19 вересня біля Черкаської обласної державної адміністрації відбувся мітинг за участю представників професійних спілок, спілок підприємців, підприємців та громадськості міста Черкаси та інших міст України через прийняттям законопроектів   №№1073, 1053-1  в першому читанні Верховною Радою України, пише Економіка сьогодення.

«Кожного року влада нам лише обіцяє державну підтримку бізнесу, говорить про залучення інвестицій, а на ділі ми маємо лише посилення фіскального тиску та збільшення штрафів, тарифів, та подальше зубожіння народу.

Я переконаний, що в умовах війни, та фактично зруйнованої економіки, органи влади мають говорити лише про лібералізацію бізнесу, зниження податків, а не про каральні точкові заходи.

Тому, нам огидно чути від них про покращення інвестиційного клімату в Україні, коли ніяких умов для цього не забезпечено. Жорстка фіскальна політика може призвести лише до скорочення бюджетних доходів та збільшення безробіття. І на моє переконання прийняття законів 1073 та 1053-1 – не на часі!

Громадськість міста завжди буде виступати за бізнес який працює по чесному, створює робочі міста та наповнює бюджет.

Тому звертаюсь до Президента України та його команди, – «Якщо хочете 5-7% економічного зростання про який ви обіцяєте, створіть м’які умови для розвитку бізнесу, в тому числі, на Черкащині» – , наголосив Євгеній Глєбов, лідер Громадської спілки «Агенція підтримки підприємництва та інвестицій

Від admin

Коментарі закриті.