Військовослужбовець із Городищини, який займав посаду командира відділення під час воєнних подій на Сході країни, започаткував власну справу, пов’язану з розведенням бджіл, пише Економіка сьогодення.

Як інформують у Городищенській районній філії обласного центру зайнятості, закінчивши Городищенське професійно-технічне училище Руслан Заляєв отримав кваліфікацію «машиніст навантажувальної техніки». З 2011 року працював водієм у ПРАТ «Городищенське АТП 17147», а згодом понад 3 роки брав участь у військових діях на сході України. Після завершення строку контракту військової служби звернувся за допомогою до Городищенської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості.

У процесі пошуку постійного місця роботи, чоловік долучався до проведення семінарів, на яких ініціативних безробітних навчають як зробити перші кроки до започаткування власної справи. Зацікавившись такою можливість, Руслан, за порадою фахівця, пройшов профдіагностичне тестування, результати якого показали досить високий рівень готовності до самозайнятості.

Невдовзі чоловік вже навчався в Державному навчальному закладі «Одеський центр професійно-технічного навчання державної служби зайнятості» за напрямком «Підприємницька діяльність у сфері малого бізнесу».

Повернувшись з навчання, безробітний вже тримав у руках бізнес-план на тему: «Розведення бджіл у господарстві» та планував якнайшвидше перетворити своє багаторічне хобі у прибуткову власну справу.

Під час засідання комісії з питань одноразово виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності, Руслан навів економічні показники, обґрунтовані в бізнес-плані, чим і переконав комісію про доцільність створення нового бізнесу на Городищині.

«Щоб досягти успіхів, потрібно добре розбиратися в специфіці бджільництва, а також вміти правильно організувати роботу пасіки і налагодити канали збуту готової продукції. Бджільництвом у нашій родині займались давно, тепер цю справу продовжую я і сподіваюсь, що у бджільництві моє подальше покликання», – із захопленням розповідає Руслан.

 

 

Від admin

Коментарі закриті.