На капітальний ремонт малого спортивного залу Шполянської міської ЗОШ № 3-гімназії із міського бюджету спрямували понад 93 тис. грн і окремо на заміну у ньому вікон — близько 50 тис. грн. Про це Економіка сьогодення дізналася з інформації Шполянської ОТГ.

За ці кошти у малому спортзалі гімназії замінені вікна, двері, оновлена підлога, стіни і стеля, якісне освітлення — все це  у малому спортивному залі міської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3-гімназія. Відтепер учні молодших класів зможуть займатися уроками фізичної культури у відокремленому  затишному спортзалі.

До цього приміщення спортзалу тривалий час  стояло зачиненим, адже було не придатним до використання.

Треба сказати, що ситуація із оновленням приміщень освітніх навчальних закладів громади поступово змінюється на краще. Місцева влада приділяє значну увагу дітям і щороку на освіту виділяються значні кошти.

Очільник міської громади, Сергій Кравченко, який особистим прикладом пропагує здоровий спосіб життя вважає, що невід’ємною складовою розвитку освіти ОТГ є підтримка і покращення умов навчання у сфері фізичної підготовки учнів. Адже це позитивно впливає на здоров’я малечі, розумові здібності, загартовує силу і дух.

Від admin

Коментарі закриті.