14 вересня під час святкування Дня міста на одній із центральних вулиць Черкас працювало «містечко USAID», пише Економіка сьогодення.

Вулиця перетворилася на наметове містечко з іграми, невимушеними бесідами, майстер-класами, насиченою інформаційною діяльністю. Так Агентство США з міжнародного розвитку USAID Ukraine – USAID Україна презентувало головні напрямки своєї роботи. Черкащани та гості міста мали нагоду познайомитися з 13-ма програмами USAID, які працюють у місті та області.

Серед презентованих проєктів на ярмарку був представлений проєкт ПУЛЬС, який впроваджує Асоціації міст України.

Палатку проєкту ПУЛЬС відвідували не лише дорослі, але й малеча, яка із задоволенням розфарбовувати тематичні розмальовки, малювала та писала побажання місту з нагоди Дня його народження. В цей час їх батьки знайомилися з реформою місцевого самоврядування, яка здійснюється в рамках проекту.

Про децентралізаційні процеси в країні, про досягнення об’єднаних громад на Черкащині та їх успіхи розповідали: заступник директора проекту Наталя Лазаренко, виконавчий директор Черкаське регіональне відділення Асоціації міст України Виталия Євмина та регіональні консультанти Олександр Шокот, Олена Кулик, Лариса Булка.

Від admin

Коментарі закриті.