Господарським судом Черкаської області задоволено позов Черкаської місцевої прокуратури про повернення державі земельних ділянок в адміністративних межах Байбузівської сільської ради Черкаського району загальною площею 119 га вартістю понад 33 мільйони гривень. 

Як повідомила Економіка сьогодення пресслужба Черкаської обласної прокуратури, після закінчення строку договорів оренди вказаних земельних ділянок, незважаючи на заперечення розпорядника цих земель – органів Держгеокадастру області у поновленні договорів, у порушення чинного земельного законодавства сільськогосподарське товариство не повернуло землю державі, а продовжувало її безпідставно використовувати у власних цілях, засіявши озимою пшеницею.

Незгода уповноваженого органу з продовженням договору оренди земельних ділянок на попередніх умовах викликана відсутністю їх актуальної нормативно-грошової оцінки, що порушує державні інтереси.

На захист інтересів держави з позовом про повернення землі до суду звернувся прокурор та довів свою правову позицію суду, за рішенням якого спірні землі підлягають поверненню на користь держави для подальшого розпорядження ними у порядку, визначеному законодавством.

Від admin

Коментарі закриті.