Відкриття та презентація програми для молоді «Skills Lab: успішна кар’єра» відбулося 12 вересня в прес-центрі Черкаської облдержадміністрації. Цього року програма вперше реалізовується в Черкасах за сприяння CSR Ukraine, експертної організації Центр «Розвиток КСВ», Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA) у співпраці з Черкаським обласним молодіжним ресурсним центром та за підтримки Міністерства молоді та спорту України.

Про це Економіка сьогодення повідомили у Черкаському обласному молодіжному ресурсному центрі.

Ініціатива запроваджена для розвитку та вдосконалення навичок, які потрібні для успішної побудови кар’єри, зокрема ефективного планування, критичного мислення, тайм-менеджменту, креативності та управління проектами. У минулому році в програмі взяли участь 150 хлопців та дівчат з 5 міст України, які вже успішно будують свою кар’єру.

Програма триватиме з 12 вересня по 10 жовтня 2019 року в Молодіжному ресурсному центрі (вул. Хрещатик, 193).

6 інтерактивних занять з розвитку 10 навичок майбутнього відбуватимуться щовівторка та щочетверга з 16.00 до 20.00. Учасники пройдуть інтегрований відеокурс лекцій від провідних компаній, отримають унікальні блокноти та брошури з планування кар’єри, відвідають практичні майстер-класи від професійних HR-менеджерів та візьмуть участь у креативних челенджах, дискусіях і креативних вправах. На фінальному заході учасники зможуть представити своє резюме місцевим роботодавцям, представити свої проекти та отримати омріяне запрошення на роботу.

«Цьогоріч програма «Skills Lab: успішна кар’єра» реалізується в Черкасах, Миколаєві та Кривому Розі. Ми отримали дійсно багато заявок від учасників, тому відбір був дуже складним. Але ми впевнені в тому, що ви всі мотивовані, будете сумлінно виконувати усі завдання і отримаєте максимальний результат від нашого проекту», − наголосила представниця Центру «Розвиток КСВ» Юлія Болгак.

Регіональна координаторка програми Олена Кудрявцева презентувала учасникам теми занять, анонсувала роботу із блокнотами та порадила бути активними і позитивно налаштованими впродовж усієї програми:

«Цього разу відбирати учасників було особливо складно, але цікаво, оскільки з кожним ми попередньо проводили інтерв’ю. Усі присутні в цій залі надзвичайно обдаровані особистості, яким залишилося лише вдосконалити свої навички та знання для самореалізації в житті. Бажаю всім бути успішними та щасливими в тій професії і команді, яку ви для себе оберете. Давайте разом будувати успішну кар’єру в Україні!», − зауважила регіональна координаторка програми Олена Кудрявцева.

З новим етапом програми «Skills Lab: успішна кар’єра» учасників привітав заступник начальника Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА Олександр Красюк. Він зазначив:

«Проект покриває дві стратегічні гілки вашого життя: власну справу та успішну кар’єру. Бажаю вам отримати позитивні емоції, цікаві знання та омріяну роботу у тому напрямі, який ви оберете!»

Заступник директора Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Марина Бакланова зауважила, що серед учасників програми їй приємно бачити чимало знайомих обличь з «палаючими» очима.

«Ми щасливі, що зможемо працювати з вами і поділитися власним досвідом. Навичок для побудови кар’єри дійсно не вистачає. Тому кожен із нас повинен розвиватися щосекунди, адже як казала Аліса з книги Льюїса Керола: «потрібно бігти з усіх ніг, щоб тільки залишатися на місці, а щоб кудись потрапити, треба бігти хоча б удвічі швидше!». Я б хотіла, щоб ви стрімко «бігли» в напрямі до вашого особистісного досвіду та професійної самореалізації», − зазначає Марина Бакланова.

Спікер проекту, HR-менеджер «Ukrsibbank BNP Paribas Group» та підписант Пакту заради молоді Тетяна Джумак зауважує, що любить перебувати серед молоді, оскільки «якщо людина працює з молоддю, то вона ніколи не старіє»:

«Один із найважливіших етапів життя той, коли ви задумуєтеся про майбутню професію та кар’єру. Ця програма дуже важлива, оскільки вона поєднує теорію з практикою та допомагає зрозуміти, які саме навички та вміння потрібні, щоб отримати той результат, якого прагнеш».

Регіональний директор «А-банку» в Черкаській області Катерина Бурдасова запропонувала усім охочим учасникам програми роботу:

«Як ніхто я зацікавлена у працевлаштуванні молоді Черкас та області. «А-банк» − це моє перше і успішне місце роботи. Саме в ньому я пройшла всі етапи розвитку та побудувала успішну кар’єру», − зазначила Катерина Бурдасова.

Заступник начальника відділу організації профорієнтації Черкаського обласного центру зайнятості Юлія Мельниченко запропонувала учасникам брати максимум від проекту, щоб у майбутньому стати його успішними випускниками, і можливо незабаром самим виступити у ролі спікерів та роботодавців:

«Насамперед запорукою успішної кар’єри є бажання, а також використання всіх можливостей, які вам надає життя. Потрібно діяти і докладати зусиль. Тому користуйтесь можливостями, які вам пропонують громадські організації, державні установи та бізнес-партнери».

Представник Головного територіального управління юстиції у Черкаській області Тетяна Брикун запропонувала учасникам спробувати свої сили в державній службі:

«Сьогодні державна служба оновлюється. Вона стала відкритою для молоді, є безліч програм для стажування. Тому я хочу побажати вам знайти себе, та можливо стати успішними держслужбовцями!», − зазначила Тетяна Брикун.

На завершення презентації всі учасники підписали меморандум щодо участі в програмі та взяли участь у коуч-сесії «Лист собі по завершенню проекту». Приємною несподіванкою стали корисні подаруночки від організаторів – особливі блокноти «Skills Lab: успішна кар’єра» та «Автостопом по кар’єрі», у яких є безліч інтерактивної інформації, корисних порад та практичних завдань.

Насамкінець учасники поділилися враженнями про відкриття та презентацію проекту в Черкасах. Костянтин Шакалюков каже: прагне вдосконалювати власні професійні вміння, щоб у майбутньому працювати на роботі своєї мрії:

«Захід був організований дуже якісно, як завжди на високому рівні. Я усвідомив, що потрібно змінювати себе, краще планувати своє життя та кар’єру, бути свідомим і розуміти, що на мене чекає в майбутньому!».

Ще одна учасниця програми «Skills Lab: успішна кар’єра» Ольга Адаменко наголошує, цей проект − чудова можливість для молоді стати більш обізнаною у професійній сфері, знайти омріяну роботу та заявити про себе:

«Хоча це було тільки відкриття, я впевнена, що цей місяць проведу з користю для себе: знайду нових друзів, зможу зрозуміти своє призначення в житті та зрештою стати дійсно професіоналом своєї справи за яким «полюють» роботодавці. Уже не можу дочекатися початку занять і знайомства з успішними та цікавими людьми. Дякую за чудову можливість!»

_______________________________________________________________________________

CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проекти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSREurope (Брюсель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія). www.csr-ukraine.org.

UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення – є провідною агенцією ООН, яка зосереджує свою роботу у сфері гендерної рівності, репродуктивного здоров’я та розбудови потенціалу молоді. Спільно з партнерами ми працюємо у 150 країнах та територіях світу, а з 1997 року і в Україні для утвердження рівності, подолання гендерних стереотипів, посилення можливостей жінок, рівномірного розподілу домашніх обов’язків та залучення чоловіків у виховання дітей. З 2015 року спільно з Міністерством соціальної політики України впроваджується кампанія «Щастя в 4 руки». Більше інформації про UNFPA та нашу роботу в Україні: www.ukraine.unfpa.org. Стежте за діяльністю UNFPA у Twitter та Facebook.

Черкаський обласний молодіжний ресурсний центр (ЧОМРЦ) – державна організація, що підтримує молодіжні ініціативи та проекти з 2008 року. За роки роботи ми залучили до волонтерської діяльності, благодійних та соціальних акцій, мистецьких і патріотичних заходів понад 80 тисяч молодих людей з усієї Черкаської області.

Мета ЧОМРЦ – запровадження більш ефективних форм реалізації молодіжної політики в області та залучення молоді до активної громадської діяльності. Основні завдання: активізація молоді, розвиток лідерських здібностей, підтримка молодіжних ініціатив та надання їм майданчику для старту.

Від admin

Коментарі закриті.