14 вересня ц.р з 11:00 до 17:00 жителі Черкас матимуть нагоду завітати до «Містечка USAID» та ознайомитися з програмами, які реалізуються в Україні за підтримки Агенції США з міжнародного розвитку(USAID). Про це Економіка сьогодення повідомили у пресслужбі ТОВ “Черкасиенергозбут”.

15 різних всеукраїнських проектів, які працюють у сферах охорони здоров’я, енергетики, агросектору, права, розбудови громадянського суспільства, децентралізації та ін., представлять свої програми та основні напрямки діяльності, проведуть розважальні і навчальні тематичні ігри для дітей та дорослих, презентують грантові програми для громадських організацій та нагородять найактивніших гостей Містечка цінними призами!
Відвідувачі заходу матимуть змогу дізнатися про фокус роботи проектів в області та отримати консультацію щодо участі в грантовій програмі.
В рамках заходу до Черкас заплановано візит Заступник директора Місії USAID в Україні СьюзенКутор.
USAIDПроект енергетичної безпеки запрошує черкащан долучатись до запланованих активностей та дізнаватись:
– Як отримати електричну енергію за допомогою велосипеда?
– Які головні правила користування електричними та побутовими приладами вдома?
– Що таке гендерні стереотипи та чи є привабливою енергетична галузь для жінок?
У «Містечку USAID» інші проекти консультуватимуть відвідувачів з питань виходу бізнесу на міжнародні ринки, можливостей експорту товарів та послуг в країни ЄС, надаватимуть безоплатні юридичні консультації з питань звернення до суду та захисту прав постраждалих від конфлікту та внутрішньо переміщених осіб.
Молодь зможе спробувати свої сили у пітчингу й пограти в захопливу бізнес-гру «Продати за 60 секунд», дізнатися про можливості стажування у Верховній Раді України, взяти участь в арт-майстерні «Розпис еко-сумки» і ще багато іншого.
Додаткова інформація: 
USAID Проект Енергетичної Безпеки (ESP) співпрацює з Урядом України, приватним сектором та громадськими активістами для покращання енергетичної безпеки України та трансформації енергетичного сектору України у сучасний, ринково орієнтований та інтегрований з ЄС фактор зростання. Проект підсилює енергетичну безпеку України шляхом паралельних інвестицій у сектори електроенергії, газу, ЦТ та відновлюваної енергії.
ESP– це проект з бюджетом 85 млн доларів, що розрахований на п’ять років (2018-2023) та фінансується USAID та американським народом. Справжня енергетична безпека вимагає, щоб енергетичні послуги були доступними, надійними та безпечними для всіх українців.
USAID підтримує через ESPДоступність енергії, що включає:
– підтримку тарифів з відшкодуванням витрат, із врахуванням спроможності населення оплачувати послуги;
– надійність енергії, що включає: посилення надійності українських енергетичних мереж та кібербезпеку;
– безпечність енергії, що включає: допомогу у диверсифікації джерел енергії в Україні та розширення можливостей для транскордонної торгівлі, звільнення України від енергетичної залежності.

Від admin

Коментарі закриті.