Ще два підприємства Черкащини, на яких працюють люди з інвалідністю, отримали схвальне рішення про одержання пільг з оподаткування. Його прийняли на черговому засіданні регіональної комісії Черкаської облдержадміністрації, що відбулось під головуванням директора Департаменту соціального захисту населення облдерж адміністрації Руслана Чикало.

Погодили надання фінансової допомоги у вигляді пільг з оподаткування підприємству об’єднання громадян «Єднання» та Черкаському учбово-виробничому підприємству Українського товариства сліпих.

Відзначимо, торік ці підприємства скористалися пільгою з оподаткування на 1 100 тис. грн. Підприємства спрямовують отримані податкові пільги на покращення умов праці людей з інвалідністю, підвищення заробітної плати, розвиток виробництва. Також вони поступово збільшують кількість робочих місць для людей з обмеженими можливостями. Приміром, на підприємстві «Єднання», яке займається виробництвом м’ясної продукції, збільшено на 3 особи, нині працює 7 осіб з обмеженими можливостями. Також, цьому підприємству рекомендували збільшити до 20 відсотків використання державної допомоги отриманої у вигляді пільг з оподаткування на соціальні напрями.

Підсумовуючи, Руслан Чикало зауважив, що підприємства, де працюють люди з обмеженими можливостями, й надалі готові збільшувати кількість працюючих у них осіб з інвалідністю. Податкові ж пільги для цих підприємств слугують додатковим стимулом для цього.

Від admin

Коментарі закриті.