За направленням Черкаської служби зайнятості творчу професію  «перукар (перукар-модельєр)» у Державному закладі професійної освіти «Черкаське вище професійне училище легкої промисловості» нині здобуває  8 безробітних. Навчальний процес  триває 3  місяці. Відмінна навчальна база у навчальному закладі,  досвідчені викладачі та майстри виробничого навчання сприяють успішній підготовці кваліфікованих робітників.

Про це Економіка сьогодення повідомили у відділі організації профнавчання Черкаського обласного центру зайнятості.

Своїми враженнями про навчальний процес поділилась слухачка курсів, безробітна Смілянського міськрайонного центру зайнятості Зоя Костенко:

«Мені  дуже подобається змістовне і  цікаве  теоретичне навчання та велика увага зосереджена на професійно-практичній підготовці. Мій улюблений викладач – Юлія Фоміна, до якої ми найчастіше звертаємось за порадами».

Теоретичною частиною професійного навчання перукарів передбачено вивчення історії перукарської справи, основ перукарської майстерності, враховуючи особливості розвитку сучасної культури; матеріалознавства, етики та естетики, психології, формування теоретичної бази знань із питань гігієни, безпеки праці.

На практичних заняттях слухачі вивчають  закони колористики, просторової композиції; навчатимуться застосовувати набуті знання, уміння й навички для вирішення завдань, що виникають у повсякденній практиці роботи перукаря. Також програмою передбачено виробничу практику, під час якої слухачі мають удосконалювати практичні вміння та навички з перукарської справи. Майбутні перукарі практично вже під час виробничого навчання починають готуватися до іспиту, прискіпливо обирають «свій» образ, працюють над виготовленням прикрас у волосся, консультуються у викладачів, запрошують знайомих та родичів стати моделями та допомагають один одному.

Сподіваємося, що наші випускники стануть висококваліфікованими робітниками, від яких клієнти завжди будуть виходити з усмішкою та в гарному настрої, милуючись собою в дзеркалі, адже створювати своїми руками красу та робити людей навколо красивішими та впевненішими в собі – велике щастя.

 

 

Від admin

Коментарі закриті.