Фахівцями відділу рекрутингу Черкаського міського центру зайнятості оновлено інтерактивну карту вакансій з використанням «Google maps», пише Економіка сьогодення.

Як інформують у Черкаському міському центрі зайнятості, на карті розміщенні актуальні пропозиції роботи від комунальних підприємства міста Черкаси: КП «Черкасиелектротранс» ЧМР, КП «Черкасиводоканал», «Черкаситеплокомуненерго», КП «Комбінат комунальних підприємств» та закладів освіти.

Послуга дозволяє дистанційно за допомогою комп’ютерів чи мобільних телефонів отримати інформацію про актуальні вакансії роботодавців міста.  Зайшовши на офіційну Facebook-сторінку Черкаського міського центру зайнятості за активним посиланням https://drive.google.com/open?id=1q1Ly0tgBdOl4iPluFWRDusbCR30xJob_&usp=sharing можна здійснити пошук вакансій шляхом переміщення курсору вулицями міста або ввівши в пошуковому полі ключові слова, наприклад: назву посади чи професії – і тоді відповідні гео-відмітки вкажуть на актуальні пропозиції роботи. Також можна дізнатись про вимоги роботодавців до претендентів, розмір заробітної плати, контактні дані працедавців та фахівців центру зайнятості.

Використання сервісу є безкоштовним.

На сьогодні вже більше 5 тис. переглядів інтерактивної карти вакансій з використанням «Google maps» та 108 укомплектованих  робочих місць свідчить  про  те,  що громадяни активно користуються інноваційною послугою.

 

Від admin

Коментарі закриті.