Саме таким чином вирішили розпорядитися дитячим майданчиком, який розташований у Черкасах у дворі будинку по вул.Смілянська, 1, власники окремих квартир цієї багатоповерхівки, пише Економіка сьогодення.

Для цього вони поламали парканчик, який відмежовував дитячий майданчик від внутрішньодворового проїзду, поклали бетонні плити, насипали осколу поміж дерев – ось вам і стоянка під вікнами будинку. Без погодження на загальних зборах жителів будинку, без дозволів і з порушенням законодавства.

Адже відповідно до п.3.12.3 рішення Черкаської міської ради “Про Правила благоустрою міста Черкаси” від 11.11.2008 року за 4-688 громадянам, підприємствам, організаціям, установам, не залежно від форми власності та відомчої належності забороняється здійснювати паркування, проїзд автотранспорту на елементах благоустрою. Крім цього, згідно п.26.2 Постанови Кабінету Міністрів україни “Про Правила дорожнього руху” у житловій зоні забороняється стоянка транспортних засобів поза спеціально відведеними місцями.

Але, як відомо, не всім закони писані. Тепер у дворі по вул.Смілянській,1 авто різних марок і видів цілодобово “прикрашають” дитячий майданчик. Більше того ініціатори такого нововведення погрожують закатати в асфальт всю зелену зону і зробити там автостоянку.

Не всім жителям будинку це подобається. Але ж хто цих “невсіх” буде слухати. Навіть не зважаючи на те, що їх більшість.

І що так можна? Виявляється можна. Правоохоронні служби не реагують на цю ситуацію. Управлінська компанія “Нова якість”, в управлінні якої знаходиться будинок, погоджується, що це порушення, про що пише у відповідях на звернення законослухняних жителів будинку. Але далі листування справа поки не іде.

“Щодо порушення “Правил благоустрою населених пунктів”, а саме без погодження з управителем та співвласників будинку, влаштування на прибудинковій території місць для паркування автомобілів (засипка зеленої зони прибудинкової території (газону) осколом та улаштування місць паркування автомобілів з тротуарної плитки), нами направлено листа до Управління інспектування Черкаської міської ради з проханням вжити відповідні заходи до порушників”, – відповіли у ТОВ “Управлінська компанія “Нова якість” Дільниця 9″.

Треба зазначити, що поряд з будинком уже є стоянка для автомобілів. Але декому цього замало.

І на останок – дивує, що у черкасців, які самі живуть у цьому дворі, чомусь не виникає бажання посадити дерева, квіти чи впорядкувати той же дитячий майданчик, а хочеться знищити зелену зону задля своїх автомобілів.

Від admin

Коментарі закриті.