Родинний науково-розважальний фестиваль «Мрія-Фест» відбудеться у Черкасах ось уже 14-15 вересня. Захід запропонує черкасцям насолодитися польотами на повітряних кулях, запрошує на унікальні локації екстремального спорту (флайборд, бампербол, стрільби з лука по тарілках, що літають, та ін.), організовує розважальні майданчики для дорослих і дітей, пересувну виставку цікавої науки від харківських науковців, а також – дводенну музичну сцену, хедлайнером якої стане гурт «Антитіла», інформує zmi.ck.ua.

Проте, наголошують організатори, «Мрія-Фест» – це не лише розваги. Адже мрії – у всіх різні, але мрія про здоров’я – найголовніша, тому команда фестивалю береться допомогти маленькому Тимофійчику Філоненку зібрати кошти на післяопераційну реабілітацію, організувавши для відвідувачів фесту благодійну лотерею.

Малюк Тимофійчик від народження отримав серйозні проблеми зі здоров’ям. Він народився з діагнозом: промежинна гіпоспадія, лівобічна агенезія гонад, правобічний паховий крипторхіз. Хлопчику, щоби мати змогу жити повноцінним життям, потрібно зробити операцію із корекції статевих органів. Через те, що сечовивідний канал знаходиться на промежині, статевий член сформувався неправильно й потребує оперативного втручання. Від цієї операції залежить усе майбутнє життя хлопчика. Її призначили на кінець вересня, проте сума її проведення – не підйомна для родини і складає понад 20 тисяч євро. Нині ж завдяки небайдужим благодійникам і жителям міста допомогу на проведення операції вже зібрали. Наразі питання стоїть на післяопераційній реабілітації для дитини, що не менш важлива у випадку з наявним діагнозом.

Так 14 та 15 вересня на фудкорті фестивалю кожен відвідувач зможе придбати благодійний безалкогольний коктейль або каву – на вибір. У їхню вартість організатори вже передбачили благодійний внесок на допомогу малюкові. При покупці напою благодійник отримує анкету, яку має заповнити й вкинути в лототрон. Розігруватимуть 4-денну поїздку на 2-х Будапешт+Відень від туристичної компанії, подарунки від магазину мобільної техніки та аксесуарів, різноманітну продукцію від партнерів фестивалю, а також сертифікати різних активностей. Усе – аби гості «Мрія-Фест» змогли не лише розважитися на фестивалі, а ще й допомогти копійкою тому, хто її нині потребує найбільше, водночас отримавши за це приємні призи й подарунки на пам’ять.

– «Мрія-Фест» – це не лише розваги, а ще й глибока соціальна ідея, де родина і діти посідають головне місце. Тому в саму програму фестивалю інтегруємо ідею з лотереєю та благодійництвом, оскільки це і виховання, і допомога ближньому, і об’єднання у міцну небайдужу родину міста Черкаси, – коментує засновниця й організаторка фестивалю «Мрія-Фест», громадська діячка Ірина Хорошаєва.

Від admin

Коментарі закриті.