На рахунки місцевих бюджетів надійшли перші 10% коштів субвенції на соціально-економічний розвиток. Водночас Державна казначейська служба України довела до місцевих бюджетів помісячний розпис цих надходжень. Про це Економіка сьогодення повідомило Черкаське РВ АМУ.

Громади, які почали отримувати кошти з субвенції на соціально-економічний розвиток (Розпорядження КМУ від 10 липня 2019 р. №500-р), привітав Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан. І нагадав, що це стало можливим завдяки ініціативі АМУ та зверненням громад в рамках флешмобу «Поверніть гроші громад».

Нагадаємо, після того, як Офіс Президента заблокував містам виплату 7,6 млрд грн із фонду регіонального розвитку та 2,5 мільярда гривень субвенції на соціально-економічний розвиток, на заклик АМУ міста, які не отримали коштів, розпочали флешмоб. До нього долучилися й громади Черкащини. Зокрема, відеозвернення до Володимира Зеленського оприлюднили: Володимир Тірон – Кам’янська міська рада (ОТГ), Віктор Харченко – Чигиринська міська рада (ОТГ), Володимир Мірошник – Городищенська міська рада, Олександр Гайдай –  Корсунь-Шевченківська міська рада, Алла Мірошниченко – Чорнобаївська селищна рада (ОТГ), Іван Гегедош – Катеринопільська селищна рада, Ірина Бодяненко – Сагунівська сільська рада (ОТГ), Леонід Лавріненко – Медведівська сільська рада (ОТГ).

Олександр Слобожан також закликав всі громади, які очікують розблокування виплати на соціально-економічний розвиток, долучитися до флешмобу. За його словами, саме від активності громад буде залежати чи надійде субвенція на соціально-економічний розвиток у повному обсязі до кінця року.

 

Від admin

Коментарі закриті.