Колишній перший заступник Черкаської обласної державної адміністрації Тарас Висоцький, який донедавна тимчасово виконував обов’язки голови облдержадміністрації, призначений заступником Міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства з аграрних напрямків. Про це повідомляє Урядовий портал.

У новоствореному Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тарас Висоцький відповідатиме за аграрну політику.

“Сьогодні мене призначили заступником Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України. Обіймаючи посаду заступника міністра по аграрному напрямку планую реалізувати наступні кроки: завершити більш ніж десятирічну земельну реформу, запровадивши ринок земель сільськогосподарського призначення; очистити аграрний сектор від збиткових, неефективних підприємств, передавши їх на приватизацію; побороти корупцію в сфері держаного регулювання та контролю ліквідувавши та/чи діджіталізувавши відповідні процедури; підвищити доходи зайнятих в АПК шляхом лібералізації ринку праці та підвищення кваліфікації працівників; підтримати децентралізацію, розвиток сільських територій та підвищення добробуту сільських жителів шляхом детінізації діяльності в аграрному секторі та підтримці малих виробників”, – написав у Facebook Тарас Висоцький.

 

Від admin

Коментарі закриті.