Житель міста Сміли – Владислав Холоденко, водій з багаторічним стажем роботи, навесні цього року звернувся за послугами до Смілянського міськрайонного центру зайнятості.

«Звернувшись до служби зайнятості, я шукав роботу на посаді водія. Моя кар’єрна радниця запропонувала декілька варіантів працевлаштування. Так співпало, що на той час у самій службі була вакантна посада, і я обрав саме цю вакансію. На цей час не шкодую – колектив дружній, робота – моє задоволення», – ділиться враженнями Владислав Холоденко.

Лариса Сокуренко – кар’єрна радниця Владислава згадує: «Він мав значний досвід роботи. Під час профілювання я визначила, що у чоловіка висока мотивація, поінформувала його щодо підходящих вакансій та роботодавців. Проте Владислав виявив бажання працювати  саме в службі зайнятості Смілянщини».

«Кар’єрні радники оперативно визначають реальні можливості та перспективи шукачів роботи на ринку праці. У разі потреби пропонують заходи, які допомагають шукачам підвищити свій професійний рівень та обізнаність. У випадку Владислава – кар’єрна радниця мала справу з дійсно професіоналом, якому потрібно було тільки допомогти зорієнтуватися серед великої кількості різних пропозицій та обрати гідний варіант», – коментує директорка міськрайонного центру зайнятості Тетяна Сумська.

Про це повідомили у Смілянському міськрайонному центрі зайнятості.

Від admin

Коментарі закриті.