Державний центр зайнятості, підтримуючи сучасні тенденції з розвитку електронного урядування, активно впроваджує електронні сервіси, які на сьогодні є однією з найпрогресивніших форм надання соціальних послуг громадянам та роботодавцям. Так, у 2018 році введено у експлуатацію новий веб-сайт служби зайнятості «Єдине соціальне середовище зайнятості».

Zr syajhve.nm e Драбівській районній філії ОЦЗ, основними перевагами нового сайту є:

– зручний та швидкий пошук вакансій, резюме по всій Україні;

– функціонування електронних кабінетів та електронної черги для клієнтів служби зайнятості;

– аналітична та статистична інформація про ринок праці та діяльність служби зайнятості;

– можливість пройти профорієнтаційне тестування для визначення своїх здібностей до того чи іншого виду професійної діяльності;

– доступність до ресурсу не лише з комп’ютера, а й з мобільного телефону на базі програмного забезпечення Апdгоіd та Аррlе.

З початку функціонування сайту, його послугами скористалося 98 роботодавців Драбівщини. Серед них є як великі сільськогосподарські підприємства так і приватні підприємці, що використовують найману силу в невеликих об’ємах.

До Драбівської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості через електронне подання надійшла 121 вакансія. Окрім цього, «Електронний кабінет роботодавця» допомагає здійснити моніторинг договорів на організацію громадських та інших робіт тимчасового характеру, працевлаштування після проходження професійного навчання.

«Разом з соціальними партнерами ми працюємо над урізноманітненням та збільшенням кількості послуг, які має змогу отримати кожен бажаючий, як роботодавець, так і безробітний», – зазначив директор районної філії Валерій Хабло.

 

Довідково: Скористатись електронними сервісами веб-сайту служби зайнятості «Єдине соціальне середовище зайнятості» можливо за активним посиланням https://www.dcz.gov.ua.

 

 

Від admin

Коментарі закриті.