З 1 липня підприємці Черкащини поповнили власні банківські рахунки на 164 мільйони гривень. А наразі ця цифра сягнула 1 млрд 35 млн гривень, пише Економіка сьогодення.

7 видів кредитних програм для розвитку бізнесу, прості та прозорі умови кредитування, оформлення без застави й зайвої бюрократії та пільгові умови для аграріїв роблять успішною співпрацю бізнесменів Черкащини з банком.

Нагадаємо, що цього року ПриватБанк готовий фінансувати малий і середній бізнес на 8 млрд грн. Банк надає не тільки кредити на поповнення обігових коштів, а й кредити на капітальні інвестиції, такі як лізинг спецтехніки, бізнес-іпотека чи інвестиційний кредит

Так, скориставшись бізнес-іпотекою, можна сплатити до 75% вартості нерухомості за рахунок кредитних коштів, лізинг спецтехніки оформити без застави та за партнерськими програмами під 0,01%, а нарахування процентів за інвестиційним кредитуванням нараховується тільки на використані кошти.

Але і це не головне для черкаських бізнесменів. Кваліфікований супровід та консультаційна підтримка будь-якої миті – це запорука успішної співпраці. А банківські операції онлайн у будь-який зручний час доби вже сприймається як буденність.

Нагадаємо, що найшвидший спосіб відкрити рахунок у ПриватБанку –  зробити це в режимі онлайн: відкрити рахунок підприємству, відкрити рахунок ПП

За даними дослідження GFK Ukraine у II кварталі 2019 року ПриватБанк вважають основним банком 46,9% користувачів банківських послуг. Серед клієнтів Банку активних приватних підприємців – 482 155, серед активних юридичних осіб – 186 366.

Серед корпоративних клієнтів у 2019 році цей показник для ПриватБанку становить:

  • юридичні особи: 63,7% співпрацюють, а 42,2% вважають своїм основним банком;

  • суб’єкти підприємницької діяльності – фізичні особи 73,8% співпрацюють, 65,9% вважають своїм основним банком.

Про це інформує Наталія Макаренко, PR-менеджер ПриватБанку Черкаського та Вінницького регіонів.

Від admin

Коментарі закриті.