Про комфортні умови праці на сучасному заводі в м.Івано-Франківську, навчання на робочому місці, заробітну плату у розмірі 15 000 грн. (для жителів Черкащини з врахуванням відрядних), безкоштовне проживання в квартирах та щоденне транспортування в обидві сторони маршрутом м.Івано-Франківськ-м.Черкаси, а також про можливість кар’єрного росту повідомила під час ярмарку вакансій у Смілянському міськрайонному центрі зайнятості організаторка з персоналу компанії ДП «ВО «Карпати» Марина Погребенник. У заході взяли участь 52 пошукача роботи, пише Економіка сьогодення.

На підприємство запрошуються чоловіки, жінки та сімейні пари. Серед основних вимог до претендентів на посади із виготовлення кабельно-провідникової продукції: здатність розрізняти кольори, уважність, швидка моторика рук, можливість працювати в три зміни та перебувати в довготривалому відрядженні.

З компанією співпрацюють такі бренди, як: Opel, Audi, Škoda та інші провідні європейські виробники автомобілів.

За словами Марини Погребенник, завод облаштований відповідно до міжнародних стандартів, створені всі умови для робітників.

Безробітних смілян зацікавила така пропозиція роботодавця, тому більшість учасників виявили бажання отримати індивідуальні консультації у представників роботодавця та уточнити деталі працевлаштування.

Довідково:

За детальною інформацією щодо працевлаштування, можна звертатися до:

– Смілянського міськрайонного центру зайнятості за адресою: м. Сміла, вул. Соборна, 68, тел. (04733) 4 11 89,

– Черкаського міського центру зайнятості: м. Черкаси, вул. Гоголя 330, тел. (0472) 32 82 49

– роботодавця за телефоном: +380664221255, e-mail: robotika.kabel@gmail.com.

про це повідомили у Смілянському міськрайонному центрі зайнятості.

Від admin

Коментарі закриті.