На сесії міської ради, яка відбулася 22 серпня, міський голова Анатолій Бондаренко прокоментував питання тарифів на обслуговування багатоквартирних будинків. На його думку, це мають контролювати самі мешканці та за потреби змінювати управителя, пише Економіка сьогодення.

“Мені також не подобаються тарифи. Самі обирайте управителя, створюйте ОСББ, керуйте своїми будинками і ставайте власниками свого житла. Люди, які живуть у власних будинках в приватному секторі, не просять підтримки: самі ремонтують паркани та дахи, займаються благоустроєм власного подвір`я. І роблять це за власний кошт, не вимагаючи підтримки з міського бюджету.

Раніше вони були у нерівних умовах із жителями багатоповерхівок, якими керували СУБи. Адже їм постійно відшкодовувалися затрати на ремонт. Зараз держава ухвалила рішення поставити усіх у рівні умови. Воно, на мою думку, неправильне, адже потрібно було спочатку капітально відремонтувати весь житловий фонд, а потім передати його управителям.

Чому ОСББ, які люди у Черкасах створили багато років тому, ставши власниками свого будинку, є сьогодні зразковими? Крім нас з вами ніхто порядок у нашому місті не наведе. За стосунки між управителем і власником будинку міська влада не відповідає», – зазначив мер Черкас.

Про це повідомили у прес-службі Черкаської міської ради.

Від admin

Коментарі закриті.